Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Date: 24 січня 2023 о 21:57, Refreshed 30 січня 2023 о 20:11

Пісочненський ліцей Поворської сільської ради Ковельського району Волинської області розміщений в будівлі 1987 року побудови, загальною площею 1501 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 192 учнів.

Заклад розташований за адресою: Україна, Волинська область, Ковельський район, с.Пісочне, вул. Шкільна, 13. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну.  Середня наповнюваність класів по школі складає 11 учнів.

Територія закладу переважно огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 11 класних кімнат та 1 навчальний кабінет інформатики, 1 спортивна зала,  їдальня на 36 посадочних місць, 1 майстерня з трудового навчання, спортивний майданчик,  міні футбольне поле .

Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську),  кабінет директора, кабінет бібліотекаря,  1 приміщення технічного персоналу, гардероб, роздягальня для учнів на уроках з фізичної культури, шкільний тир.

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
    У закладі працює кабінет інформатики. У даному кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (5+1) з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Члени адміністрації використовують 2 сучасних ноутбуки. Крім того, 7 ноутбіків закріплено за вчителями для проведення уроків, а також 4 комп’ютери установлено в класних кімнатах 1-4 класів.

У школі працюють 2 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

Робоче місце учителя інформатики

1

Робочі місця адміністрації

2

Робочі місця учителів – предметників

7

Робочі місця вчителів 1-4 класів

4

2.

Принтери

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

1

4.

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

5.

Локальна мережа

6.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

7.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

2

8.

Кількість учнів на один ПК в закладі

9.

Проектори

5

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «TTI» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, гуманітарним відділом Поворської сільської ради, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: schoolpisochne@gmail.com

Сайт закладу: http://Pisochneschool.e-schools.info

Основними напрямками діяльності комунального закладу Пісочненського ліцею в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінеті систематизовано навчально-методичне забезпечення.

На високому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2023 року нараховує 5287 екземплярів, у тому числі підручників 1283. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 4004 примірники.

Забезпечення учнів  підручниками складає  70%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

У закладі є 5 внутрішніх туалетів  (1 туалет для дівчат (на 2 кабінки з дверцятами), 1 туалет для хлопців (на 2 кабінки з дверцятами), 2 туалети для педагогічних працівників, 1 туалет для працівників їдальні). Якість ремонту вбиралень – відмінна (проведено капітальний ремон у 2019 році).

Comments:
Only authorized users can leave comments.