Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Date: 28 листопада 2021 о 13:29, Refreshed 3 жовтня 2022 о 14:23

Організація та проведення

дистанційного навчання для учнів 1-11 класів

Пісочненського ліцею

Для здійснення дистанційного навчання педагогічні працівники Пісочненського ліцею пропонують здобувачам освіти використання платформи Google Classroom.

Google Classroom має зручний україномовний інтерфейс сервісу, безкоштовне користування, можливість своєрідного контроля за роботою як вчителів, так і здобувачів освіти, наявність інструкцій, відеороликів та інших навчальних ресурсів щодо використання, безліч функцій для організації віртуального процесу навчання. Даний ресурс є найоптимальнішим для використання здобувачами освіти 1 –11 класів.

Освітній процес за технологіями дистанційного навчання організовується

за необхідності або за бажанням вчителів, учнів.

Дистанційне навчання буде відбуватися за наявним розкладом уроків.

З 01.09.2022 року в закладі освіти організовано начання в дистанційному форматі.

Синхронний режим – взаємодія між суб’єктами дистанційного навчання, під час якої учасники одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції.

В умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації іншого характеру безперервна тривалість навчальних занять при організації дистанційного навчання у синхронному форматі не повинна перевищувати для учнів:

1-2 класів - 2 навчальних занять по 30 хвилин або 3 - по 20 хвилин;

3-4 класів - 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 - по 30 хвилин, або 4 - по 20 хвилин;

5-6 класів - 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 - по 35 хвилин, або 4 - по 25 хвилин;

7-9 класів - 2 навчальних занять по 45 хвилин або 3 - по 40 хвилин, або 4 - по 30 хвилин, або 5 - по 25 хвилин

10-11 класів - 3 навчальних занять по 45 хвилин або 4 - по 35 хвилин, або 5 - по 30 хвилин, або 6 - по 25 хвилин (відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров'я України від 01.08.2022 №1371 внесено зміни до Санітарного регламенту, які стосуються дистанційного навчання в умовах воєнного стану.)

Асинхронний режим - це взаємодія між суб’єктами  дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою  із затримкою в часі, застосовуючи при цьому інтерактивні освітні платформи, електронну пошту, форуми, соціальні мережі тощо.

Для забезпечення навчального процесу.:

1. Вчителі інформатики створили віртуальні класи  1-11 класів на платформі Google Classroom, передали класним керівникам унікальні коди створених класів для подальшого інформування учнів про ці коди та заповнили відповідну таблицю про ці коди. Вчителі-предметники створили для кожного класу свої предмети, до яких додають завдання з інструкціями. (Важливо: перевірити свої облікові дані акаунту, має бути повністю ПІБ)

Можливо використовувати інші сервіси для створення завдань, тестів, вікторин (наприклад: конструктор тестів Всеосвіта, Classtime, На урок тощо), але розміщувати посилання на створене завдання через інші сервіси у Google Classroom з інструкцією, що і як робити.

Педагогічні працівники зобов’язані враховувати обсяг матеріалу і завдань на опрацювання. Відео немає бути більш, ніж 10 хвилин, оптимально 5-7 хвилин (виключення: фільми за мотивами книжок, документальні фільми, художні фільми за рекомендаціями вчителів, які діти можуть переглядати поза навчальним процесом самостійно або з батьками під час спільного перебування вдома, як необхідного заходу щодо упередження епідемії), на опрацювання матеріалу одного уроку учні не мають витрачати більше 45 хвилин, а на виконання домашнього завдання 30 хвилин (виключення довготривалі проекти).

1.  Класні керівники 1-11 класів проконтролювали правдивість персональних даних в облікових записах акаунтів. Важливо: ім’я і прізвище має бути реальне, як в паспорті або у свідоцтві про народження, для об’єктивного відображення у списку в Google Classroom у кожного учителя з кожного предмету. Неприпустимі імена супер героїв, сонечки, котики, ін. Логін може бути який завгодно.
  2. Для синхронного спілкування використовуємо платформу Google Classroom, а саме  додаток Google Meet
  3. Можливі варіанти використання вчителями-предметниками для проведення уроків он-лайн платформ, сервісів для відеозв’язку (Zoom, Skypeза попередніми домовленостями.
  4. Проведені уроки фіксуються вчителями в журналах із записом дати проведеного уроку та теми уроку, а також форми проведення уроку «Дистанційно (асинхронний/синхронний режим).
  5. Вчителями-предметниками обираються відповідні форми, методи для проведення і здійснення оцінювання навчальних досягнень учнів з обов’язковою фіксацією в журналі або на сторінці оцінювання в Google Classroom.

Шановні батьки та учні, вчителі!

Дана ситуація, яка виникла в нашій країні в період воєнного стану вимагає  використання в педагогічній діяльності технологій дистанційного навчання в  величезному обсязі.

Просимо зберігати спокій, бути лояльними та толерантними один до одного.

В разі виникнення питань, проблематичних ситуацій вирішувати їх цивілізовано з конкретними вчителями або класними керівниками.

Дякуємо за розуміння.

Comments:
Only authorized users can leave comments.