Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 21 common:people_all_forms

Семінар-практикум «Ефективне використання онлайн ресурсів на уроках у початкових класах»

Date: 6 березня о 15:46, Refreshed 14 березня о 16:00
106 views

«… аби зацікавити дітей навчанням, потрібно бути

з ними на одній хвилі. А це – історія про постійний розвиток, часто через власні “не хочу” ».

Оксен Лісовий

Вчитель є однією з професій, представники якої повинні одночасно змінюватись з вимогами сучасного життя, опановуючи нові знання, навички задля покращення та підвищення ефективності навчального процесу. Реалії сьогодення наголошують на важливості оволодіння педагогами цифровими інструментами.

Сучасні діти чудово розуміються на нових технологіях та вміють користуватися смартфонами ледь не з пелюшок. Тому, якщо ми прагнемо зробити наші уроки справді цікавими, то нам теж варто активно залучати до навчального процесу різноманітні сервіси та додатки.

У Пісочненському ліцеї 6 березня 2024 відбувся семінар-практикум «Ефективне використання онлайн ресурсів на уроках у початкових класах». На семінарі були присутні представники шкіл Поворської, Голобської, Велицької та Колодяжненської громад,  консультант КУ "Центру професійного розвитку педагогічних працівників Колодяженської сільської ради" Карпук Вікторія Олексіївна.  Вчитель Пісочненського ліцею Абрамчук Олена  поділилася досвідом створення інтерактивних ігор на сайті LearningApps. можливостями сайту Wordwall, створенням тестів, філвордів, кросвордів на сайті «Всеосвіта», а також з іншими ресурсами. Карпук Вікторія презентувала напрацювання щодо ранкових зустрічей НУШ "Мої улюблені книжки".

Comments:
Only authorized users can leave comments.